Salon

Salon drzwi drewnianych DEWRO to miejsce, w którym klient czerpie inspiracje, obcuje z kunsztem pracy rzemieślniczej, to przede wszystkim miejsce gdzie szanujemy twój czas i zaproponujemy Ci najmodniejsze i najtrwalsze rozwiązania.

Wybierając nasze produkty, otrzymujesz coś więcej niż gwarancję. Weźmiesz udział w projekcie ,którego w dużej części Będziesz Autorem. To elastyczność, która sprawia, że wizja stanie się rzeczywistością, którą oczekujesz.

W naszym salonie porozmawiasz z ludźmi pełnymi pasji i doświadczenia. Do każdego projektu podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Drzwi to nie tylko element funkcjonalny twojego domu, to przede wszystkim istotny element estetyczny twojej przestrzeni o czym chcemy Ci opowiedzieć. Odwiedź naszą wyjątkową galerię drzwi DEWRO.

 

 

 

Kom:

Marta +48 795 405 975

Jacek +48 795 405 975

Paweł + 48 885 553 873

 

SALON FIRMOWY DEWRO
GALERIA MAX-FLIZ (1 piętro)

ul. Mińska 60A

54-610 Wrocław

E-mail: 

marta.matyja@maxfliz.pl

jacek.szybkowski@maxfliz.pl

pawel.dymek@maxfliz.pl

drzwi.wroclaw@maxfliz.pl

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Dewro" z siedzibą w Al.Rozdzieńskiego 201, Wrocław . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Newsletter

 
(C) 2019 Dewro - PRODUCENT DRZWI - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron